طراحی سایت

به جرات می توان گفت که یکی از اصلی ترین نیازهای هر نوع کسب و کاری داشتن یک وب سایت است. به همین دلیل، بعد از درک چنین نیاز مهمی شرکت های تجاری و کسب و کارها با چالش اساسی طراحی وب سایت مواجه شده و به دنبال راهکاری سریع برای رفع چنین مسئله ای هستند. تیم خدماتی طراحی سایت آژانس مهرگان با  در نظر گرفتن چنین مسئله مهمی برترین خدمات را در حوزه ی طراحی سایت ارائه کرده و در این زمینه از برترین و خبره ترین طراحان سایت بهره برده است.

طراحی وب سایت

برای سفارش ساخت سایت یا به عبارتی طراحی سایت به صورت تخصصی، عوامل مختلفی مورد بررسی قرار می گیرد. به عبارتی هر سایتی بسته به ماهیت و کاربرد خود، طراحی و به مشتریان خود خدمات رسانی می کند. به دنبال این موضوع باید گفت سایت های مختلف باتوجه به ماهیت خود به مشاوره ی اختصاصی نیاز داشته و بسته به شرایط خود طراحی می شوند.

شرکت طراحی وب سایت مهرگان در ابتدا امکانات مورد نیاز در هر سایتی( مانند، کاربرد سایت، پوسته اختصاصی، تعداد پنل های مدیریتی و … ) را مورد بررسی قرار داده و سپس با توجه به احتیاجات هر سایتی به طراحی سایت از صفر تا صد می پردازد. امکانات به کار برده شده در ساخت وب سایت در گوگل توسط طراحان سایت در افزایش و یا کاهش هزینه ها تاثیر گذارند که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

قیمت ساخت سایت

قیمت طراحی وب سایت موضوعی نیست که بتوان به صورت کلی و ثابت در مورد آن نظر داد. در این خصوص آژانس خدمات طراحی سایت مهرگان متغیرهای بسیاری را در نظر گرفته است که با بررسی جزئیات و نیازهای سایت هدف قیمت نهایی برآورد می شود. در مورد تعرفه طراحی وب سایت باید به موارد زیر توجه کرد:

قیمت ساخت سایت

امکانات سایت: اولین و تاثیر گذارترین عامل در افزایش یا کاهش هزینه های سایت امکاناتی است که شما از تیم خدمات طراحی سایت مهرگان می خواهید. البته نتیجه گیری در مورد چنین مسئله کاملا به کاربرد سایت شما بستگی دارد. در برخی موارد نیاز مشتری با یک سایت ساده و بدون امکانات پیچیده رفع شده و هیچ نیازی به صرف هزینه های زیاد نیست. به عنوان مثال موارد زیر امکاناتی هستند که در صورت نیاز در طراحی وب سایت به کار می روند:

  • امکان عضوگیری با مدیریت کاربران
  • گالری تصاویر
  • دسته بندی پرژه های قرار داده شده در سایت
  • مدیریت اخبار و مقالات
  • امکان طراحی چند زبانه وب سایت

تمامی موارد بالا امکاناتی هستند که بسته به شرایط سایت توسط مشتری انتخاب شده و در افزایش یا کاهش هزینه های مربوط به طراحی وب سایت تاثیر گذارند.

گرافیک سایت: گرافیک سایت پیچیده تر به تبع کیفیت بالاتر و به دنبال آن مشتریان بیشتری را برای سایت های مختلف به همراه خواهد داشت. لذا، باید توجه داشت که گرافیک پیچیده نسبت به گرافیک ساده انرژی و زمان بیشتری را از گرافیست ها می گیرد و به همین دلیل از ارزش بیشتر و قیمت بالاتری نیز برخوردار خواهد بود. هر سایت بسته به نیاز خود می تواند گرافیک خاصی را به کاربران خود ارائه داده و آن ها را از خدمات خود برخوردار سازد.

صاحبان سایتی که به جزئیات اهمیت زیادی می دهند باید به این نکته نیز توجه کنند که انجام کارهای مربوط به گرافیک وب سایت بهتر است توسط افراد حاذق و متخصص صورت پذیرد. تیم کامل ما در مجموعه مهرگان به صورت تخصصی تمامی کارهای مربوط به طراحی وب سایت و گرافیک را بر عهده گرفته و آن را با برترین کیفیت به کاربران ارائه می کند.

هزینه طراحی سایت

بهینه سازی داخلی سایت: سئوی سایت یا به عبارت ساده تر بهینه سازی داخلی سایت همان چیزیست که به راحتی یک سایت را ارتقا می بخشد. افزایش اعتبار برای گوگل بسیار ارزشمند است و سایتی که بتواند چنین اعتباری را ازآن خود کند مسلما از امتیاز بازدیدکنندگان بالا نیز برخوردار خواهد بود. افزایش بازدیدکنندگان درآمد بالایی را برای صاحبان سایت خواهد داشت. اما چیزی که به نظر می رسد در این میان از اهمیت بالایی برخوردار باشد، این است که برای چنین موضوعی چه مقدار هزینه و مبلغ صرف شود.

طبیعتا کاربرانی که با چنین مسئله ای رو به روهستند برای انجام بهینه سازی سایت خود به دنبال شرکت هایی هستند که علاوه بر طراحی وبسایت ارزان قیمت، کار اصول مربوط به سئو را با جزئیات و مهارت بیشتری انجام دهند. شرکت خدمات طراحی سایت مهرگان با در نظر گرفتن تمامی شرایط، برنامه ریزی سایت مشتریان را مطابق با اصول سئو انجام داده و در کنار این موضوع هزینه طراحی سایت را به میزان حداقل خود می رساند.

استاتیک یا داینامیک بودن سایت: سایت های استاتیک نسبت به سایت های داینامیک کم هزینه ترند. زیرا یک طراح برای ساخت چنین ساخت هایی از امکانات کم تر استفاده کرده و به نسبت زمان کم تری را هم صرف چنین موضوعی می کند. اما سایت های داینامیک بنا به امکانات ویژه ی خود مانند تغییر محتوا و بروزرسانی آن، اضافه کردن ویژگی های جدید، قابل گسترش بودن،امکان بروز رسانی و … امتیازهای خاصی مانند افزایش شمار بازدیدکنندگان را به دنبال داشته و هزینه برتر خواهند بود.

سیستم مدیریت محتوا: از دیگر عواملی که در کاهش و افزایش هزینه ی طراحی سایت دخیل است انتخاب سیستم مدیریت محتوا یا cms می باشد. طراحی وب سایت توسط سیستم های مدیریت محتوا به دلیل اینکه به تخصص و مهارت متوسطی نیاز دارد به نسبت طراحی وبسایت با کدنویسی از هزینه ی کم تری برخوردار است. صاحبان سایت در آژانس خدمات طراحی سایت مهرگان می توانند بسته به کاربرد سایت خود انتخاب مناسبی را داشته باشند.

تعرفه طراحی سایت

نکته: cms ها معمولا به صورت رایگان مورد استفاده کاربران قرار می گیرند؛ اما در مقابل سایت هایی که باکدنویسی طراحی می شوند از پیچیدگی پایین تری برخوردار بوده و امکانات و قابلیت های کمتری نسبت به آنها خواهند داشت. اما این موضوع به این معنا نیست که طراحی وبسایت با cmsهایی نظیر وردپرس و جوملا که طرافداران زیادی هم دارد ناکارآمد و بی فایده است، بلکه تنها سایت های بسیار تخصصی و پیچیده از کد نویسی استفاده می کنند.کاربران برای تصمیم گیری درست در چنین رابطه ای باید به استفاده و کاربرد سایت خود توجه نمایند. برای تصمیم گیری دقیق تر می توانید با تیم خدمات طراحی سایت ما در آژانس مهرگان در تماس باشید.

پکیج طراحی سایت

آژانس خدمات طراحی سایت مهرگان متخصص در زمینه ی طراحی انواع سایت هایی چون فروشگاهی، خدماتی و شرکتی و … می باشد.در ادامه، پکیج های طراحی سایت ما آورده شده که به شرح زیر است:

ویژگی ها شرکتی پایه فروشگاهی پکیج اختصاصی
کاملا داینامیک
کاملا ریسپانسیو
مشاوره خرید هاست و دامنه
فرم ساز حرفه ای
ماژول وبلاگ
مدیریت مقالات و اخبار
قابلیت چند زبانه بودن سایت
درج لوکیشن گوگل در سایت
اتصال به شبکه های اجتماعی
ماژول پیامک سایت
بهینه سازی (سئو) پایه
مشاوره رایگان سئو
سیستم گزارش گیری فروش
سیستم رزرویشن حرفه ای
اتصال به درگاه پرداخت آنلاین
سیستم چت آنلاین
سیستم ثبت نام و عضویت کاربران در سایت
راه اندازی گوگل سرچ کنسول
طراحی کاملا اختصاصی
پشتیبانی فنی رایگان 1 ماهه 2 ماهه توافقی
آموزش کار با پنل ادمین حداقل 10 دقیقه فایل آموزش تصویری حداقل 20 دقیقه فایل آموزش تصویری توافقی
هزینه طراحی از 10 میلیون تومان از 18 میلیون تومان توافقی

شما می توانید با توجه به نیاز و درخواستتان پکیج خود را ارتقا یا تغییر دهید.برای دیدن نمونه کار طراحی سایت به صفحه نمونه کارها مراجعه کنید.

سفارش طراحی سایت با وردپرس

سایت هایی که از طریق وردپرس طراحی می شوند علاوه بر کم هزینه بودن، به صورت ساده تر هم مدیریت می شوند. به همین دلیل است که روش طراحی سایت با ورد پرس به سرعت دنیای وب را تسخیر کرده و مشتریان زیادی را به دنبال خود کشانده است. لذا، مشاوران مجموعه خدمات طراحی سایت مهرگان، استفاده از این سیستم  را برای سایت هایی که دارای شرایط لازم می باشند توصیه کرده و مشاوره هایی را در خصوص ارائه می کنند.

افزونه ی المنتور یکی از بهترین ابزارهایی است که در صفحه سازهای وردپرسی مورد استفاده قرار می گیرد. طراحی سایت با المنتور به لحاظ پیشرفت و توسعه ی دائمی انقلابی نو را در سایت ها پدید آورده و مورد توجه همگان قرار گرفته است.

جهت سفارش طراحی سایت می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

طراحی وبسایت

شرکت مهرگان با مشارکت برترین و خبره ترین طراحان سایت در سطح کشور قابلیت ارائه ی ارزنده ترین خدمات را در زمینه ی طراحی سایت حرفه ای برای کاربران خود فراهم کرده است. این شرکت متخصص در طراحی انواع سایت اعم از سایت های فروشگاهی، شرکتی، خدماتی و … می باشد. این شرکت نه تنها در طراحی وب سایت بلکه در خدمات دیگری مانند سئو سایت، پشتیبانی سایت، تبلیغ گوگل، لوگو و تولید محتوا از سایر رقبای خود پیشی گرفته و در این زمینه به طرز موفقیت آسایی عمل می کند.

سوالات متداول

تیم پشتیبانی مهرگان در طی مدت زمان کاری خود با سوالات بسیاری درباره طراحی سایت از طرف شما مشتریان عزیز مواجه شده است. ما سعی کردیم مهمترین سوالات شما را جمع آوری کرده و در اینجا پاسخ دهیم که قبل از سفارش، هر گونه ابهام از طرف شما عزیزان برطرف شود.

روند طراحی سایت چقدر زمان می برد؟

معمولا بین 10 تا 14 روز کاری زمان می برد، اما باز هم به سایتی که شما در نظر دارید بستگی دارد و این زمان می تواند بیشتر یا کمتر شود.

قیمت طراحی یک وب سایت چقدر است؟

قیمت برای طراحی یک وب سایت اصلا ثابت نیست و کاملا به نوع سایت و خدماتی که می خواهید بستگی دارد. ولی اصلا جای نگرانی وجود ندارد شما تمام هزینه را لازم نیست در ابتدا پرداخت کنید.

شما از چه تکنولوژی هایی برای طراحی وب سایت من استفاده می کنید؟

ما از سیستم مدیریت محتوا وردپرس (CMS) برای طراحی وبسایت استفاده می کنیم.

آیا طراحی سایت پایان کار است؟

خیر، در ادامه طراحی سایت برای بازدهی بیشتر به خدمات سئو و پشتیبانی نیز نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *