طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی اولین و مهم ترین مرحله ایست که شما را وارد دنیای تجارت آنلاین می کند. با یک وب سایت شرکتی می توان اعتبار و پرستیژ مناسبی را بدست آورد که کاربران به صورت بیست و چهار ساعته با این پایگاه در ارتباط می باشند. یک وب سایت شرکتی در عصر مدرن امروز که استفاده از اینترنت و رسانه برای همه ی افراد امری رایج تلقی می شود اطلاع رسانی در مورد کالاها و خدمات را تا چندین برابر افزایش می دهد. به عبارتی، عدم فعالیت شرکت ها در زمینه ی طراحی وب سایت شرکتی آن ها را به حاشیه ی ناامن برشکستی یا حداقل سود کم می کشاند.

با این حال طراحی و ساخت سایت شرکتی دارای اصول و ریزنکاتیست که  در صورت اعمال و توجه به آن ها می توان به نتیجه ی مطلوب رسید. آژانس مهرگان با دارا بودن طراحان سایت حرفه ای تمام اصول و نکات ریز مربوط به طراحی سایت شرکتی را در نظر گرفته و خدمات ارزنده ای را برای کاربران ارائه می کند.

ویژگی های سایت شرکتی

المان های زیادی برای طراحی سایت شرکتی حرفه ای توسط مجموعه مهرگان مطرح است که مهم ترین آنها عبارتند از:

 1. طراحی کاملا اختصاصی و خلاقانه

مشتریان برای جذب شدن به یک وب سایت شرکتی به یک پرستیژ خاصی از شرکت شما نیاز دارند. پس در این رابطه برای بهتر دیده شدن باید متفاوت باشید. گرافیک بالا، تکنولوژی استفاده شده در سایت، سرعت سایت و طراحی چشم نواز عواملی هستند که شما را در دیدگاه مشتریانتان خاص جلوه می کنند.

 مجموعه خدمات طراحی وب سایت شرکتی مهرگان علاوه بر طراحی زیبا و مینیمال( که در جذب مشتریان تاثیر بسیاری دارد)، طراحی کاملا واکنشگرا و طراحی اختصاصی صفحات را در پروسه ی کاری خود در نظر گرفته و بهترین کیفیت را به کاربران خود ارائه می دهد.

 

 1. طراحی با آخرین تکنولوژی روز
طراحی سایت شرکتی با آخرین تکنولوژی روز

برای اینکه جلوتر از سایر رقبایتان باشید باید امکان دسترسی به برترین کارایی ها، امنیت و بالاترین سرعت را در اختیار مشتریان خود قرار دهید که این کار با استفاده از طراحی سایت شرکتی آژانس مهرگان با بروزترین تکنولوژی ها امکان پذیر خواهد بود.

 

 1. سئو سایت شرکتی

امروزه بسیاری از افراد برای خرید کالا یا استفاده از خدمات خاصی در ابتدا وارد صفحه ی گوگل شده و در مورد محصول مورد نظر اطلاعاتی را کسب و سپس به خرید محصول می پردازند. بالا بودن رتبه در گوگل به معنای جذب تمامی مشتریانیست که با خدمات سایت شما در ارتباط اند.

 لذا، در ساخت سایت شرکتی، سئو و بهینه سازی آن حرف اول را می زد و کوتاهی در چنین مسئله ی مهمی باخت شما را به دنبال خواهد داشت. مجموعه مهرگان با در نظر گرفتن شرایط تاثیر گذار در افزایش رتبه ی سئو برترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان ارائه می کند.

 

 1. پنل مدیریت پیشرفته با کاربری آسان

پنل مدیریتی را می توان از مهم ترین قسمت های وب سایت شرکتی دانست. به عبارتی، پنل مدیریتی قلب سایت شرکتی شماست که در جلوگیری از اتلاف زمان و انرژی تاثیر گذار خواهد بود. مجموعه خدمات طراحی سایت مهرگان با در نظر گرفتن چنین موضوعی امکاناتی نظیر پنل مدیریت حرفه ای با کاربری آسان، امینت و سرعت بارگزاری بالا و امکان تعریف سطوح پیشرفته برای دسترسی راحت تر کارمندان و … را در اختیار کارابران خود قرار می دهد.

 

امکانات سایت شرکتی

امکانات سایت شرکتی

مهم ترین امکاناتی که مجموعه ی مهرگان برای خدمات طراحی سایت شرکتی مشتریان خود به کار می برد به شرح زیر است:

 • صفحه ی درباره ما: در این قسمت خلاصه ای از خود و سابقه ای که در رابطه را کارتان است نوشته می شود.
 • صفحه ی تماس با ما: ارائه ی اطلاعاتی نظیر شماره تماس، ایمیل، آدرس دفتر مرکزی، آدرس شرکت، دورنگار و …
 • صفحه ی محصولات شرکت: درج تصاویر مربوط به کالا و خدمات، توضیحات، قیمت
 • درج نظرات: مشتریانی که سابقه ی استفاده از محصولی خاص را دارند می توانند با درج نظر خود کاربران دیگر را برای خرید آن محصول تشویق کنند.
 • صفحه مربوط به شرایط نمایندگی شرکت
 • صفحه توضیحات گارانتی محصولات
 • گالری تصاویر( از محصولات و محیط شرکت)
 • امکان استفاده از زبان انگلیسی: برای گسترش فروش و ارتباط گیری با سایر کشورها
 • امکان ارتباط گیری مشتری: ارتباط مشتیریان با کارشناسان فروش و امکان ثبت سفارش محصول مورد نظر به صورت آنلاین از واجبات طراحی سایت شرکتی می باشد.
 • صفحه اخبار شرکت: مشتری از آخرین حوادث مطلع می شود
 • دستاوردها: ارائه اطلاعات تکمیلی در مورد هدف ها و دستاوردهای شرکت به جهت جذب بهتر مشتریان

 

هزینه طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی سایت شرکتی

بنگاه هایی که به طراحی وب سایت شرکتی پرداخته اند علاوه بر اینکه از مزایای مشتریان زیاد و سوددهی فراوانی بهره می برند، هزینه تبلیغات را به میزان حداقل خود می رسانند. این موضوع شاید در ابتدا بسیار ساده و کم اهمیت جلوه کند اما زمانی که صحبت از تبلیغات همیشگی و دائمی شرکت ها در میان باشد می توان گفت که قیمت سایت شرکتی در مقایسه با هزینه ی تبلیغات از طریق تلویزیون، بیلیورد و … بسیار اقتصادی تر خواهد بود.

در رابطه با نرخ و قیمت طراحی سایت شرکتی مسئله ی کیفیت و امکانات ارائه شده در وب سایت مطرح می شود. هر چه یک وب سایت شرکتی حرفه ای تر بوده و امکانات بیشتری در آن به کار رفته باشد به تبع هزینه ی بالاتری را  نیز خواهد داشت. به عبارتی، امکانات ارائه شده ی بیشتر کیفیت سایت را بالا برده و به دنبال آن مشتریان بیشتری جذب سایت شرکتی شما خواهند شد. در رابطه با چنین موضوع مهمی به نظر می رسد هزینه ی صرف شده برای انجام امور مربوط به طراحی سایت به صورت چند برابر به صاحبان سایت( در اثر مشتریان زیاد) باز میگردد.

با در نظر گرفتن اینکه تنها بهترین ها می توانند در حوزه ی کسب و کارهای آنلاین به صورت موفقیت آمیزی عمل کنند باید گفت که آژانس مهرگان با طراحی سایت شرکتی ارزان و حرفه ای توانسه است مشاهده گر قدرت نمایی سایت های مراجعه کننده و مشتریان خود در فضای وب باشد.

 

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

در رابطه با سفارش سایت شرکتی دو گزینه پیش روی شما قرار دارد:

 1. طراحی سایت شرکتی با وردپرس: وردپرس معمولا بسته به امکاناتی که ارائه می دهد پاسخ گوی سایت های پیچیده ی شرکتی که با شمار عظیمی از مشتریان رو به رو می شوند نیست. به همین دلیل، لزوما در سایت های شرکتی مورد استفاده قرار نمی گیرد. طراحی سایت شرکتی با وردپرس را تنها می توان در شرایط خاصی به صاحبان سایت پیشنهاد داد. به عنوان مثال، سایت های شرکتی تازه کار یا سایت هایی که در مرحله ای از آزمون و خطا هستند می توانند سایت شرکتی خود را با وردپرس طراحی کنند. در مورد هزینه طراحی سایت شرکتی با وردپرس باید بگوییم که این سایت ها در برابر سایت هایی که به صورت اختصاصی طراحی می شوند از قیمت پایین تر نیز برخوردار خواهند بود.
 2. طراحی سایت شرکتی اختصاصی: سایت هایی که با توجه به کاربرد و شرایط فعلی توسط طراحان سایت آژانس مهرگان ساخته می شوند به راحتی می توانند در فضای وب با شرکت های مختلف به رقابت بپردازند. طراحی سایت شرکتی اختصاصی لازمه ی موفقیت در کار شماست. در غیر این صورت سایت شرکتی شما موفق به شناساندن خود به جامعه ی هدف مورد نظر نمی شود.

سفارش طراحی سایت شرکتی

جهت سفارش طراحی سایت شرکتی می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

طراحی سایت شرکتی آنلاین

مجموعه مهرگان به عنوان یکی از برترین و بزرگ ترین تیم های فعال در زمینه طراحی انواع وب سایت موفقیت های بی شماری را به دست آورده است. از فعالیت های این مجموعه می توان به طراحی وب سایت شرکتی و طراحی وب سایت فروشگاهی در کنار بهینه سازی و سئوی سایت های مختلف، تبلیغ گوگل، لوگو، پشتبانی سایت و تبلیغ گوگل اشاره کرد.

سوالات متداول

روند طراحی سایت شرکتی چقدر زمان می برد؟

معمولا بین 10 تا 14 روز کاری زمان می برد.

قیمت طراحی وب سایت شرکتی چقدر است؟

هزینه طراحی سایت شرکتی به طور تخمینی 5 میلیون تومان می باشد.

هدف اصلی از ساخت و طراحی وب سایت شرکتی چیست و آیا می توان از انجام چنین کاری صرف نظر کرد؟

یک وب سایت شرکتی پایگاهی دائمی برای مشتریان شما به شمار می رود که آن ها را به محصولات و خدمات ارائه شده در سایت وصل می کند. مسلما بدون داشتن سایت شرکتی باید قید مشتریان پرسودتان را نیز بزنید.

آیا طراحی سایت پایان کار است؟

خیر، در ادامه طراحی سایت برای بازدهی بیستر به خدمات سئو و پشتیبانی نیز نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *