طراحی سایت اختصاصی

هنگامی که یک کسب و کار، از جنبه های مختلف، تبدیل به یک کسب و کار خاص و منحصر به فرد می شود، طبیعتا نیاز ها و خواسته های آن نیز خاص شده و نمی توانند از قالب های آماده و یا نیمه آماده برای طراحی سایت خود استفاده کنند. اینجاست که موضوعی به نام طراحی سایت اختصاصی به میان آمده و به این کسب و کارها کمک می کند.
طراحی اختصاصی سایت( که به آن طراحی سایت تخصصی نیز گفته می شود)، به کسب و کارها اجازه می دهد تا وب سایتی داشته باشند که بتواند با سلایق و اهداف مدیران، کارمندان و یا حتی مشتریان هماهنگ شده و آن ها را راضی نگه دارد. همچنین، استفاده از ویژگی طراحی وب سایت اختصاصی به کسب و کار اجازه می دهد تا از نظر عملکردی انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند و اطمینان حاصل می کند که وب سایت نیازهای خاص کسب و کار را برآورده می کند.

منظور از طراحی وب سایت اختصاصی چیست؟

اگر بخواهیم به طور تخصصی تر به بررسی طراحی یک سایت اختصاصی بپردازیم، باید بگوئیم که در فرایند ساخت وب سایت اختصاصی، به جای آن که طراح وب سایت شما یک قالب آماده خریداری کرده و سپس در آن تغییراتی کوچک اعمال کند، کدنویس ها و طراحان وب سایت دور هم جمع شده و کل سایت را از پایه و صفر آماده سازی می کنند!
در روش طراحی وبسایت اختصاصی، بعد از اتمام فرایند کار و بالا آمدن وب سایت، شرکت طراح سایت تمامی کدهای برنامه نویسی شده را به طور اختصاصی و به گونه ای که هیچ شرکت دیگری به آن دسترسی ندارد به شما ارائه می ‌کند.

سفارش طراحی سایت اختصاصی

جهت سفارش طراحی سایت اختصاصی می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید.

امکانات طراحی سایت اختصاصی

امکانات طراحی سایت اختصاصی

از اصلی ترین و مهم ترین امکانات و ویژگی های ساخت و راه اندازی وب سایت اختصاصی می توان به موارد زیر اشاره کرد:


1. طراحی سفارشی سازی شده: در روش ساخت اختصاصی سایت، شما این امکان را دارید که در تمامی بخش ها و اجزای وب سایت خود تغییرات دلخواه را ایجاد کنید.


2. قابلیت های یکپارچه سازی: یکی دیگر از اصلی ترین و مهم ترین امکانات طراحی اختصاصی سایت، قابلیت های یکپارچه سازی آن با برنامه ها و سرویس های شخص ثالث است. این بدان معناست که شما به راحتی می توانید وب سایت خود را با سیستم های دیگر مانند CRM، ERP، اتوماسیون بازاریابی و غیره متصل کنید.


3. طراحی وب ریسپانسیو: به طور کلی، منظور از ریسپانسیو بودن وب سایت به این معناست که وب سایت شما به گونه ای طراحی شود که با تمامی دستگاه های دیجیتال قابل دسترسی و خوانا باشد. در فرایند ساخت سایت اختصاصی، ریسپانسیو کردن وب سایت بسیار ساده تر و روان تر رخ می دهد.


4. تجربه کاربری بهبود یافته: در طراحی سایت اختصاصی، نیازها و سلایق خاص مشتریان در نظر گرفته می شود. این امر باعث می شود تا آن ها در هنگام ورود به وب سایت شما حس بهتری داشته باشند.


5. نگهداری وب سایت: به روز رسانی منظم وب سایت، پشتیبان گیری و بررسی های امنیتی برای موفقیت طولانی مدت هر وب سایتی بسیار مهم است. به طور کلی، راه اندازی وب سایت اختصاصی قابلیت پشتیبانی ایمن تر و بهتری را داشته و اطمینان حاصل می کند که وب سایت شما از حمله هکرها در امان است.

مزایای طراحی اختصاصی وب سایت

مزایای طراحی اختصاصی وب سایت

از مهم ترین و اصلی ترین مزایای طراحی سایت اختصاصی می توان به موارد زیر اشاره کرد:


– امنیت پیشرفته: در طراحی سایت اختصاصی، توسعه دهندگان می توانند پروتکل های امنیتی پیشرفته تری را برای محافظت از وب سایت شما در برابر تهدیدات احتمالی پیاده سازی کنند.


– عملکرد بهبود یافته: با توجه به اینکه در طراحی سایت اختصاصی همه چیز از پایه توسط برنامه نویسان آماده شده است، وب سایت هیچ گونه قابلیت و یا ویژگی اضافی نداشته و این امر در افزایش سرعت و عملکرد آن بسیار موثر است.


– افزایش وفاداری مشتری: هنگامی که مشتری شما احساس کند شما (با طراحی سایت اختصاصی) برای او ارزش قائل شده اید، طبیعتا او نیز برای شما ارزش بیشتری قائل خواهد شد و شما را به اطرافیان و دوستان خود معرفی خواهد کرد.


– ایجاد مزیت رقابتی: متفاوت و نوآورانه بودن وب سایت، تاثیر بسزایی در ایجاد مزیت رقابتی دارد.

هزینه طراحی سایت اختصاصی

همانطور که در بالاتر نیز مشاهده کردیم، طراحی سایت اختصاصی مانند دیگر خدمات طراحی وب سایت نیست که بتوان یک قیمت نسبتا مشخص را برای آن تعیین کرد. بسته به هدف شما، قابلیت ها و ویژگی هایی که برنامه نویسان باید به سایت شما اضافه کنند نیز متغیر بوده و هر کدام از آن ها نیز قیمت متفاوتی دارند.

به طور کلی، هزینه طراحی سایت اختصاصی به موارد زیر بستگی دارد:

 • پیچیدگی سایت مورد نظر
 • تعداد بخش هایی که قصد طراحی اختصاصی آن را دارید
 • میزان تبحر و تجربه طراحان
 • میزان امنیت و پشتیبانی وب سایت بعد از طراحی آن

اگر در بحث خرید سایت اختصاصی دچار سردرگمی شده اید و نمی دانید که وب سایت شما باید چه ویژگی هایی را داشته باشد، پیشنهاد می کنیم با کارشناسان ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ مهرگان تماس گرفته تا شما را در داشتن وب سایتی اختصاصی و بی نقص راهنمایی کنند.

سفارش طراحی سایت اختصاصی

سفارش طراحی سایت اختصاصی

در سفارش طراحی سایت اختصاصی، معمولا برخی از شرکت ها هستند که به طراحان اعتماد نداشته و تصور می کنند که ممکن است در طی این فرایند، نتوانند به خوبی تمامی نیازهای آن ها را برطرف کنند. در آژانس دیجیتال مارکتینگ مهرگان، برای افزایش اطمینان شما عزیزان، روند سفارش طراحی سایت اختصاصی به صورت زیر است:

 • تماس با ما
 • بررسی نیازها و اهداف شما از طراحی اختصاصی وب سایت
 • ارائه یک قیمت نسبی در مورد وب سایت شما
 • شروع به کار
 • انجام هماهنگی ها و همکاری های لازم در طی مسیر طراحی وب سایت(برای اطمینان از یکی بودن وب سایت شما با اهداف سازمان شما)
 • انجام تست های نهایی
 • اتمام کار و ارائه وب سایت نهایی به شما
 • ایجاد تغییرات نهایی در صورت درخواست
 • پشتیبانی وب سایت بعد از طراحی